Klantendag 2025
Op woensdag 17 september mochten we onze klanten weer met veel plezier verwelkomen op onze klantendag. Dit keer vond het plaats in de prachtige Sociëteit Vereeniging in Haarlem.

Laten we in verbinding blijven
Het programma stond in het teken van terugblikken, vooruitkijken én een bijzonder afscheid van onze oprichter Maarten Vissers. Het was een middag vol energie waarin Maarten ons mee nam in een warme terugblik en hij daarna letterlijk het stokje doorgaf aan onze nieuwe Managing Director Richard Kruijer. Vervolgens vertelde Jessica van Hoorn over de nieuwste ontwikkelingen rond CAP 15 en lanceerde Guus de Vink met veel enthousiasme ons vernieuwde Datapas platform.
We sloten de middag af met een gezellig samenzijn, een proost op het afscheid van Maarten én op alle mooie stappen die nog voor ons liggen.







